Berta Hijyen Ekipmanları
 
Aranacak Kelime :  

  Ürün Kategorileri

  Haber Grubu
 

  Online Katalog
Online Katalog
 
 

  Berta

 

ISLAK HACİM HİJYEN EKİPMANLARI VE YAPI MALZEMELERİ

BERTA GROUP 2004 senesinde faaliyete başladı.  deneyimini ıslak hacim ekipmanları üzerine yoğunlaştıran firmamız, kendi tasarımlarını üretebilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Hastaneler, oteller, okullar, inşaat ve gıda işletmelerine yönelik hizmet veren firmamız Hijyen Ekipmanları konusunda uzman kadrosuyla Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Ekonomiyi aynı çizgide kesiştirmiştir.

Firmamız hijyen gerektiren tüm genel kullanımlı mekanlarda çok yönlü çalışmalar yapmaktadır. Bu konular da bizlere her zaman danışabilir, teknik bilgi ve malzeme alabilirsiniz.

DANIŞMA VE HİZMETLERİMİZ

‘’ HACCP ‘’ Gıda güvenliğine yardımcı hijyen ekipmanları ile ilgili tecrübeli ve konusunda uzman ekibimize her zaman danışabilir, teknik bilgi alabilirsiniz. Firmamız gıda işletmelerinin hijyen geçiş koridorlarınız projelendirip, anahtar teslim olarak faaliyete geçişini sağlamaktadır.

Turan ÖZTURAN


 
 

Company : Berta Hijyen Ekipmanları Pazarlama
End Date : 23.08.2017
URL : http://www.bertahijyenmarket.com/
Address : Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad . Doğanay Sok . Çevik Apt. No: 5-B
Telephone : Tel:+90 216 461 46 00 Fax: :+90 216 461 46 03 Mobil : 0531 218 06 03
Email Contact : info@bertahijyenmarket.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

 
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.